Phil Konieczny "Pierwszy raz o BTC usłyszałem, kiedy kosztował 3 USD". Rozmowy o kryptowalutach.

26
56Zapraszamy na drugą część rozmowy Sylwestra Suszka z Philem Koniecznym. Tym razem Phil odwiedził siedzibę BitBay, a Sylwester wcielił się rolę prowadzącego i zapytał go o przyszłość Bitcoina, jego początki na rynku kryptowalut oraz inne inwestycje. Pierwszą część wywiadu możesz zobaczyć na kanale Phila. Miłego oglądania!

Spodobała Ci się taka formuła krypto-rozmów? Daj nam znać w komentarzu, jaką postać z branży chciałbyś zobaczyć następnym razem. 🙂

Aby być na bieżąco z sytuacją na wykresach, dołącz do naszego cotygodniowego webinaru “Przegląd Techniczny”. Razem z Sebastianem Seligą w każdy poniedziałek o 20:00 sprawdzamy, jak minął weekend na rynkach oraz jak wygląda sytuacja techniczna na wykresach: analiza, setupy, możliwe scenariusze rozwojowe dla Bitcoina i wybranych Altcoinów:

Zapisy:

Social media:
Facebook:
Twitter:
Instagram:
YouTube:

#kryptowaluty #inwestowanie #bitbay

Nguồn: https://tongcucthuevietnam.com

Xem thêm bài viết khác: https://tongcucthuevietnam.com/ty-gia

26 COMMENTS

  1. Sylwester ciagle sie wcina w zdanie.srednio to wyglada na wlasciciela najwiekszej polskiej gieldy jesli widze kogos kto za szybko mowi i sie wcina zapala mi sie lampka .polecam troszke najpierw myslec potem mowic no i sie nie wcinac. Z doswiadczenia widze ze najlepsi tego swiata mowia wolno i nie chaotycznie

  2. Phil Co ty pierdolisz o tych urzędach skarbowych i sprzedaży samochodu i tym podobnych teoriach. Przecież siła bitcoina polega na anonimowości którą również musimy sobie wywalczyć sytuacji jeśli przesuniesz bitcoiny z oficjalnego adresu na inny A później jeszcze na kolejny to nie musisz przyznawać się że ten kolejny jest twoim adresem bo równie dobrze to mógł być włam który skutkowało przesunięciem tych środków na inny adres Jeśli będzie potrzeba zeznania że tak miało to miejsce to tak się zrobi tylko po to aby móc ukryć własne bitcoin. Mało tego będzie wiele popularnych serwisów miksujący w bitcoiny i wtedy chuja mogą zrobić więc nie namawiaj ludzi do Kablownia i donoszenia tylko zastanów się nad rozwiązaniem i zaproponowaniem tego innym.

  3. Mam pytanie . Oco chodzi z procentem wzrostu krypto walut ? Bo np Btc kosztował kiedyś chyba 1 dziesiątą centa i urosnoł 100 procent do centa. Potem kosztował np 200 dolców i trochę urosnoł do np 500 dolców i wychodz znowu ileś procent. A teraz jak był warty np 8000 dolca i urosnoł do 10 tysi to dlaczego w procętach podąją mniejszą kwotę. Jak 10 tysi to 100 procent a kiedyś ten jeden cent był tą stu procętową wartością. Przepraszam jest mi trudno to rozpisać aby było zrozumiane. I jeszcze jedno 0,25 centa razy 100 procent to wychodzi 0, 5 .A jak ja kupiłem 200 tyś sztuk alta wartego jedną dziesiątą centa i to ma urosnąć do 2,50 dolca to wychodzi 500,000 dolarów jak bym miał sprzedać. Kolega twierdzi że nie wyjdzie nawet 100 tyś złotych. Oco w tym wszystkim chodzi. Niby łatwo pomnożyć a procęntowo wychodzi inaczej. Chyba coś pomieszałem i zgubiłem się w tym wszystkim. Ale jak nie wiadomo oco chodzi to chodzi o pięniądze. Poprostu kolega twierdzi że nawet miliona złotych bym nie zarobił a tylko kilkanaście tyś złotych.

  4. Obudźcie się. Anonimowe kryptowaluty nie mają żadnej przyszłości. W przyszłym roku AML i KYC obejmie nawet górników. Binance i Tether zostanie rozliczone. Coin idący w anonimowość jak BTC nie ma przyszłości. Zainteresujcie się BSV. Bitcoin jest prywatny, ale nie anonimowy. I przetrwa tylko jego wersja zgodna z prawem i rządami. Kanał BITCOIN SV POLSKA otworzy wam oczy.

  5. Świetny duet. Phil, oby się spełniło Twoje marzenie pomocy Polakom, a BitBay niech będzie w TOP 5 giełd i oby nigdy nie został zhakowany.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here